Take Away
STEUN DE RESTAURANTS EN BESTEL JOUW FAVORIETE GERECHTEN
En met deze zomerse temperaturen wil je toch niets liever dan genieten van een koud drankje op het terras? Mis het niet en reserveer bij Eetcafe Le Troubadour / telefoonnummer: 040 207 0775
Uit eten in Valkenswaard? Restaurant Eetcafe Le Troubadour bevindt zich in Valkenswaard en is gelegen in prachtige provincie Noord-Brabant. Ben je toevallig in de buurt van Valkenswaard, kom dan gerust eens langs bij Eetcafe Le Troubadour op adres Markt 35, Valkenswaard. Ben jij benieuwd waar wij allemaal te vinden zijn en of jij ook online bij ons kunt bestellen via de website of thuisbezorgd?
Ben je geïnteresseerd of heb je vragen neem dan contact met ons op, wij zijn te bereiken op telefoonnummer. Bekijk de reviews van onze klanten en fotos.
Horecagelegenheden (inclusief coffeeshops) sluiten vanaf 14 oktober 22.00 uur hun deuren. De volgende uitzonderingen zijn van toepassing: afhalen en bezorgen (na 20.00 uur geen verkoop van alcohol), hotels voor daar verblijvende gasten, uitvaartcentra en bedrijfskantines.
De openingstijden en dienstverlening kunnen afwijken
Geef een waardering voor je bezoek aan Eetcafe Le Troubadour